tvp111
PARANORMALNE - TELEPATIA. RODZIME STRONY - tvp11.pl - tvp111.vot.pl

"TELEPATYCZNE" IMPLANTY

 

 

Ludzie chorzy, pozbawieni wzroku słuchu itp. po prostu z jakiegoś powodu mający problemy ze zmysłami.

Problemy zaistniałe w wyniku zmian chorobowych, bądź urodzeni ze wspomnianą niedoskonałością.

 

Podłączmy pod określenie zmysł również wyraz „pamięć”, jednak w cudzysłowie. Ci co znają zasadę zjawiska, które tu nazywam słowem „telepatia” ujętym w cudzysłów doskonale zrozumieją dlaczego, innym wyjaśnię to nie co później uzupełniając artykuł.

 

Zjawisko „telepatii” umożliwia skonstruowanie urządzeń umożliwiających im uzupełnienie tych braków.

PANI DR. HANNO TO MAŁY UKŁON, MAŁA ALUZJA W PANI STRONĘ (( a może jednak warto byłoby założyć pisemko )).

 

Co najciekawsze odbywać się to będzie bez ingerencji chirurgicznej. To zdalny bezprzewodowy implant, który tak konfiguruje impulsy, że są one przyporządkowane temu co jest sprawne w organizmie człowieka.

 

HIPOTETYCZNIE PORÓWNANIE

 

Mamy urządzenia połączone w szereg, które umożliwiają odbiór informacji i jej przetwarzanie aby była ona czytelną dla urządzenia oznaczonego na rysunku literami AAA.

IMPLANTY 

POWIEDZMY ŻE NASTĄPIŁA AWARIA BLOKU C

IMPLANTY

Zróbmy dodatkowe założenia.

Każdy blok na wyjściu wysyła tylko zmienne w czasie impulsy. Musimy wiedzieć, że każda zmiana wielkości elektrycznych powoduje emisję promieniowania elektromagnetycznego, to oznacza, że wyjście każdego bloku je emituje.

 

Zróbmy jeszcze jedno założenie. Bloki są połączone ze sobą z odseparowaniem galwanicznym, a takim urządzeniem jest np. transformator.

IMPLANTY

Jednak uzwojenie transformatora trochę obciąża układ, aby lekko to osłabić wprzęgnijmy w szereg kondensator.

IMPLANTY

Zbudujmy układ przerabiający dotarłe do niego ( drogą radiową )

informacje. Jego wewnętrzny układ potrafi odebrać i zdekodować tylko

takie impulsy, które są zakodowane tak jak te które wydostają się z

wejścia bloku B. Odbiera je przetwarza w taki sposób że odpowiadają one

wymaganiom wejścia bloku D

IMPLANTY

 

Dla bloku D nie istotne jest czy informacje dotarły z kondensatora, czy już za nim. Ważne jest tylko to, aby one były i tak skonfigurowane by potrafił odczytać je wewnętrzny jego układ.

 

I MAMY URZĄDZENIE ZEWNĘTRZNE URZĄDZENIE NIE INGERUJĄCE „CHIRURGICZNIE” W JEGO KONSTRUKCJĘ A UMOŻLIWIAJĄCE MU POPRAWNĄ PRACĘ.

 

Ktoś zapyta, to dlaczego tak się nie robi ?

ODPOWIEDZ: przecież i tak muszę skonstruować urządzenie zastępujące blok c, zatem łatwiej jest mi je podłączyć bezpośrednio.

 

INACZEJ RZECZ SIĘ MA W PRZYPADKU LUDZKIEGO ORGANIZMU KONKRETNIE MÓZGU.

 

Znający zasad ę „telepatii” w lot wyłapią w czym rzecz. Jest jednak problem, gro z nich to psychiatrzy, którzy mimo, iż wiedzą o jego istnieniu, sami się tym bawią przy okazji niszcząc innych. Jednak obłudnie milczą o tym, ba każdemu kto przyzna się do odczuwania czegoś podobnego przypiszą chorobę psychiczną. Myślą iż mają w ten sposób władzę nad człowiekiem.

 

ŚWIĘTA” INKWIZYCJO 21 WIEKU, NAUKOWY OSZUŚCIE JACKU WCIÓRKO.

 

Jesteście ślepymi przewodnikami. działacie nie jak psy kumate ale jak psy ogrodnika - sam nie zje ale drugiemu nie da.

Wasza ślepota, wasza obłuda spowodowała, że nie tylko nie macie autorytetu ale doprowadzicie samych siebie na lawę oskarżonych.

 

TO JUŻ NIE TE CZASY UZURPATORZE ( JACEK WCIÓRKA ) ABYŚ NISZCZYŁ W ZARODKU GENIUSZ CZŁOWIEKA TWÓRCZEGO.

 

Nie potrafiąc współdziałać z innymi grupami zawodowymi odłączyliście się od rzeczywistości. Cofnęliście się przez to do średniowiecza nie przyjmując do wiadomości praw fizyki - a raczej te faktyczne jej prawa zaczęliście klasyfikować jako fikcję myląc, iż to was się będzie słuchać.

 

ZJAWISKO POZNALI I INNI W TYM FIZYCY I ELEKTRONICY, KTÓRZY ZDAJĄ SOBIE SPRAWĘ ILE TO NIESIE ZŁA, ALE I ILE MOŻE MIEĆ DOBRA GDY UPUBLICZNI SIĘ TO.

CHOCIAŻBY ZAISTNIENIE  WSPOMNIANYCH IMPLANTÓW OPARTYCH NA ZASADZIE  DZIAŁANIA TAKIEJ  "TELEPATI".   PORÓWNANIE MA  UŚWAIDOMIĆ JAK TO MOŻE TECHNICZNIE  WYGLĄDAĆ. OTO PODŁĄCZENIE TEGO POD MÓŻG.

IMPLANTY

IMPLANTY

CDN.

 

 

 

 

 

Copyright (c)2014 tvp111 | Design by Sunlight webdesign