tvp111
PARANORMALNE - TELEPATIA. RODZIME STRONY - tvp11.pl - tvp111.vot.pl

WCIÓRKA JACEK -JACEK WCIÓRKA - PROFESOR PSYCHIATRII KREDNIE PACJENTÓW

Tytuł, to wynik informacji uzyskanych od współpracowników profesora Wciórki, podparte one są dowodami, np. historiami "chorób". Poniżej jedna z nich.
Postępowanie pana "profesora" i niestety innych psychiatrów wiąże się z podstawowym problemem z powodu którego zaistniała ta strona, a mianowicie obłudy i kłamstwa istniejących w tej gałęzi medycyny. Wiąże się z tym również i "dziwne" zjawisko przy pomocy którego, ludzie śmiący się nazywać lekarzami bawią się innymi, jednak na jego podstawie przypisują temu kto się przyzna do jego doświadczania choroby psychiczne i to najgorszego rodzaju, chodzi oczywiście o schizofrenie. Na sprawie sądowej, Sędzia zwracając się do psychiatrki powiedział cyt. jak lekarz doświadcza omamów, to jest to choroba psychiczna, a jak hospitalizowany nieszczęśnik, to technika prowadzenia pacjentów.

Zamiast kropki powinien być tam znak zapytania, bo taką formę zachował. OBŁUDA W PSYCHIATRII JEST CZYŚCIUTKĄ. Przeraża, ale tak jest.

Aby zrozumieć o jakie zjawisko chodzi zachęcam do przeczytania artykułu TELEPATIA I „TELEPATIA” Cudzysłów informuje o fizyczności zjawiska odłącza je od klasyki zrozumienia wyrazu telepatia.


Naukowi oszuści, a za takiego uważam „profesora” Jacka Wciórkę wykorzystują to zjawisko w celu osiągnięcia własnych korzyści. Nasz eksportowy …. jak go nazywać profesor … czy naukowy oszust, na podstawie tego zjawiska zrobił karierę „naukową”. Jest oczywistym, iż całkowicie odwrócił informacje o nim. Cel wydaje się być oczywistym, prawda zagrażałaby nie tylko karierze pseudo naukowca, ale mogłaby go posadzić na ławie oskarżonych i zagrozić wieloletnim więzieniem. Równie oczywistym jest, iż psychiatria to tylko element układanki. Ci są winni milczenia i wypaczania rzeczywistości, winni istnienia chorób „psychicznych” u wielu ludzi, jednak to nie oni odkryli zasadę działania, to się wykorzystuje w służbach i to na olbrzymią skalę, co się z tym wiąże i polityce. Tak, można posadzić na stołku kogo się chce a on nic o tym nie będzie wiedział, po prostu podatną na rękę lalkarza marionetkę. Poniższy artykuł nieco powinien rozjaśnić nam w głowach, zapraszam.

JACEK WCIÓRKA PROFESOR PSYCHIATRII NAUKOWY OSZUS KRADNIE PACJENTÓW

Copyright (c)2014 tvp111 | Design by Sunlight webdesign