tvp111
PARANORMALNE - TELEPATIA. RODZIME STRONY - tvp11.pl - tvp111.vot.pl

Friedmann kontra psychiatria

BEDNARSKI NA KŁOPOTY - czyli Stefan Friedman zakłada sprawę Sądową konowałom w psychiatrii

Wciąż piszę o możliwości zdalnego kontaktu posługując się słowem „telepatia” ujętym w cudzysłów. Jakie mam dowody na to oprócz artykułu telepatia gdzie jest próba wyjaśnienia zjawiska ?

Wielu z nas pamięta zapewne komediowego aktora pana Stefana Friedmana ( NA KŁOPOTY BEDNARSKI – 40-LATEK ). Nasz filmowy detektyw w realnym życiu również miał „telepatyczny' kontakt z ludźmi śmiącymi się nazywać lekarzami, chodzi oczywiście o psychiatrię. Panowie „doktorzy” wykorzystując technikę zdalnego, bezprzewodowego kontaktu, doskonale się przy tym bawiąc, wyłożyli swoją koleżankę po fachu będącą wtedy na stażu w oddziale f5 Instytutu Psychiatrii i Neurologii w W-wie. Dziewczyna mając tego wszystkiego dość chciała popełnić samobójstwo. Całe szczęście zsynchronizowanymi z tymi „ludźmi” było więcej osób, w tym ja (Ireneusz Borycki) i pan Friedman. Nie będę teraz opisywał szczegółów i to z prozaicznego powodu, sprawa po raz kolejny trafi na wokandę Sądową. Chodzi o to, że nie miałem nigdy z panem Friedmanem żadnego osobistego kontaktu a tylko taki, „telepatyczny” i gdy zeznamy dokładnie to samo ???

CZY TO NIE JEST DOWODEM NA REALNOŚĆ TAKIEJ „TELEPATII” Napisałem, iż sprawa trafi do Sądu po raz wtóry. Tak to oznacza, iż jedna sprawa tego typu już się odbyła. Założył ją pracownikom instytutu Stefan Friedman.

W życiu tak jak w filmie, detektyw doprowadził sprawę do końca, czyli winnych na ławę oskarżonych.

Copyright (c)2014 tvp111 | Design by Sunlight webdesign