tvp111
PARANORMALNE - TELEPATIA. RODZIME STRONY - tvp11.pl - tvp111.vot.pl

TELEPATIA I WYWIAD ABC TELEPATII

TELEPATIA I „TELEPATIA”

TELEPATIA NAUKOWO

TELEPATIA ZGODNA Z PRAWAMI FIZYKI

TELEPATIA TO CZYSTO FIZYCZNE W PEŁNI WYTŁUMACZALNE ZJAWISKO

Jest wiele publikacji na temat zjawiska zwanego telepatią. Jednak niema w nich nic nowego, technicznie nowego tłumaczącego zasadę jej działania, wyjaśniającego fizyczność oddziaływań.

Od roku 1995 wielu ludzi w tym kraju doświadczało czegoś przypominającego to pozornie niewyjaśnione zjawisko. Skoro doświadczamy to znaczy, że to działa, zatem musi być odpowiedz jak i szukaliśmy informacji aby móc wreszcie zrozumieć o co tu chodzi i nic z tego. Nigdzie nie było technicznego wyjaśnienia, tylko te w kierunku nadprzyrodzone, niewyjaśnione, paranormalne – metafizyczne.

Tak macie państwo rację jest odpowiedź na pytanie - jakie prawa fizyki rządzą telepatią . Tylko brakuje odpowiedzi na zagadki typu, jakie warunki trzeba spełnić aby stała się ona faktem.

                        TO JEST TO

Jeżeli trzeba spełnić określone warunki, ale nie pod względem wybiórczym osób mogących jej doświadczać, a warunków w których wszyscy ludzie jej doświadczają, to oznacza iż może być więcej telepatii niż jedna.

Jedna to ta metafizyczna, „nadprzyrodzona”, a druga to ta która aby mogła zaistnieć potrzebuje pewnych czynników zewnętrznych, potrzebuje spełnienia określonych warunków.

TAK, ISTNIEJE WIELE SPOSOBÓW PRZEKAZYWANIA W TEN SPOSÓB INFORMACJI.

Ktoś zapyta, jak to, do niedawna nikt nie potrafił wytłumaczyć fizyczności telepatii w ogóle, a nagle jest ich wiele ?

Może właśnie dlatego, iż było ich sporo tak trudno było zrozumieć zasadę jej działania.

LUB

Ktoś kto pozna „tajemnicę” telepatii i zachowa ją tylko dla siebie będzie miał przewagę nad innymi. Dlaczego słowo tajemnica w cudzysłowie ?

Dla kogoś kto chce ukryć zasady działania, takie określenie bardzo mu pomaga. Powoduje zasłonę para normalności, czegoś nadprzyrodzonego, metafizycznego z pogranicza magii.

Zatem będzie używał określenia - poznałem tajemnicę telepatii, zamiast powiedzieć wprost - zrozumiałem jakie prawa fizyki rządzą zjawiskiem zwanym telepatią.

Zrozumiałem co fizycznie należy spełnić aby był możliwy kontakt telepatyczny.

 

W TYM JEDNAK PRZYPADKU KAŻDY ZAPYTA - JAKIE TO WARUNKI ?

 

I już owijanie w bawełnę nic mu nie pomoże bo każdy się zorientuje, że albo kręci bo nic nie wie, albo coś celowo świadomie ukrywa.

Wspomniałem, iż poznanie zasady działania może dać przewagę, pewien rodzaj władzy nad innymi.

Możemy wysłać odbiorcy myśl to co chcemy aby odczuwał, nie tylko słyszał ale odczuwał. Chcemy aby był smutny, to będzie taki i tak dalej i tak dalej.

Jaka jest odpowiedz na pytanie, dlaczego mimo iż wielu ludzi doświadcza czegoś podobnego do telepatii, to wstydzi się do tego przyznać, a inni, ci którzy znają zasadę jej działania milczą ?

Odpowiedz na drugi człon pytania = przyczyną może być właśnie pewien rodzaj władzy jaki z tego powodu mają nad innymi. Tak jak za czasów faraona, kapłani mieli władzę nad prostym ludem i wykorzystywali zaćmienie słońca.

A CO Z PIERWSZĄ CZĘŚCIĄ ?

ODPOWIEDZI NALEŻY SZUKAĆ PO CZĘŚCI W NAS SAMYCH. JEDNAK WSPOMAGAJĄ NAS W TYM LALKARZE, NASTAWIAJĄCY NAS W KIERUNKU - TO CHOROBA PSYCHICZNA, WSTYDŹ SIĘ TEGO, NIEMÓW INNYM IŻ TEGO DOŚWIADCZASZ I SKUTEK OSIĄGNIĘTY STAJE SIĘ TO TAJEMNICĄ POLISZYNELA. WSZYSCY O TYM WIEMY JEDNAK TYLKO DLA SIEBIE GŁOŚNO ZAPRZECZAMY. DZIĘKI BOGU SĄ I WYJĄTKI TO ZNACZY CI KTÓRZY NIE DALI SIĘ ZWIEŚĆ, KTÓRZY ZROZUMIELI FIZYCZNOŚĆ ZJAWISKA. ZROZUMIELI IŻ WSTYD INNYCH TO HURTOWE NAPROWADZANIE OGÓŁU W KIERUNKU TAKICH I WŁAŚNIE MYŚLI I ODCZUĆ.

PROSZĘ MI WIERZYĆ, IŻ SĄ SPOSOBY NAIWNIE PROSTEGO HURTOWEGO NASTAWIANIA MYŚLI W TYM WŁAŚNIE KIERUNKU I NIE WYMAGA TO DUŻYCH ZASOBÓW LUDZKICH DO STEROWANIA. JEST TO BARDZO PROSTE, TAK PROSTE JAK SAMA ZASADA DZIAŁANIA ZJAWISKA. TAK TO JEST NAIWNIE PROSTE, TYLKO TRZEBA POZNAĆ PODSTAWY, A WTEDY ZROZUMIEMY, IŻ JEST TO WRĘCZ GENIALNIE PROSTE.

Ten artykuł ( ten wykład )odbiega od innych publikacji na temat tego zjawiska. On naprawdę tłumaczy jak ono działa. W zrozumiały techniczny sposób, wyjaśnia co jest niezbędnym, aby  zjawisko stało się faktem. Udowadnia fizyczność wzajemnych oddziaływań nazywanych telepatią, odłącza je  w ten sposób od meta-fizyki, a przyporządkowuje jej prawom. Skoro tak to, słowo telepatia w klasycznym jego zrozumieniu przestaje mieć rację bytu i należałoby zatem  ujmować je w cudzysłów - „TELEPATIA”

Aby dobrze wszystko zrozumieć musimy najpierw przypomnieć sobie definicję słowa telepatia i zrozumieć  co tam jest o tym napisane. Proszę mi wierzyć, czytając tamtą definicję popełnialiśmy szkolne błędy w rozumieniu. mimo IŻ NAM SIĘ WYDAJE ŻE DOBRZE TO ROZUMIEMY.

CZEGO ZA TYM DOWIEMY SIĘ NA TEJ STRONIE ?

JAK WSPOMNIAŁEM Definicja słowa telepatia ( gdzie popełniamy błędy w myśleniu i zrozumienie o co w tym naprawdę chodzi )

Telepatia: co jest potrzebne aby fizycznie mogła zaistnieć,
fatamorgana:
okazuje się iż wiąże się ona w pewien sposób z telepatią. Jest to nowe spojrzenie na zjawisko, wynikające z poznania praw fizyki rządzących technologią nano i elektrostatyką
Widzenie siebie w czasie własnej operacji
:
  Wyjaśnienie, które odłącza je od metafizyki, od zjawisk paranormalnych i klasyfikuje je jako w pełni wytłumaczalne zjawisko fizyczne, którego doświadczać mogą ludzie gdy spełnione są określone warunki.

Omamy: dlaczego istnieją , a proszę mi wierzyć, iż muszą w specyficznych warunkach ( skoro nie jest to wytwór samego mózgu tylko dostarczone mu informacje to należy pisząc to słowo ujmować je w cudzysłów „omamy” )  Łatwo zauważyć, iż coś musi łączyć te zjawiska. Skoro dało się je wszystkie naraz wyjaśnić, to musi oznaczać, iż odkrycie jednego elementu dało odpowiedź na wszystkie pytania o tych zjawiskach „paranormalnych”. Tak potwierdzam, zrozumienie jednej rzeczy dało odpowiedź na wszystkie te „paranormalne” odczucia. Zaklasyfikowało je jako zjawiska czysto fizyczne.

.................................................................................................

DOWIEMY SIĘ RÓWNIEŻ

Jak celowo definiowano pewne choroby psychiczne aby można było trwale ubezwłasnowolnić delikwenta, który zagrażał oprawcom stosującym technikę zdalnej dominacji „telepatii” ( „empatycznych” „telepatycznych” zabaw ) a był na tyle inteligentny aby zrozumieć zasadę działania zjawiska i mógłby udowodnić jego fizyczność, zatem i winę tym którzy stosowali je w praktyce ( panie Andrzeju Bembenek ten fragment dedykuję panu, to z pana ust padły słowa cyt. - tak się leczy na całym świecie. kon. Cyt. Pan się zastanowi co oznacza słowo leczy )  Jak bawiono się ludźmi wykorzystując ich nieznajomość praw fizyki i strach, lub wstyd przed wzięciem ich za wariatów gdy przyznają się do takich odczuć, „zmuszając” w ten sposób delikwenta do milczenia – jak nie wytrzyma to się zgłosi do szpitala psychiatrycznego gdzie można mu już będzie przypisać chorobę psychiczną. Jak oskarży oprawców wtedy biegli z psychiatrii podadzą definicję choroby xxx i delikwent ich  przymusowo będzie hospitalizowany.

Jak sterowano Sądami i innymi instytucjami publicznym, aby nie nikt nie dał wiary człowiekowi który doświadczał zdalnego sterowania i przyznawał się do tego, BA ABY OSIĄGNĄĆ WYROK W WIELU RÓŻNYCH INNYCH SPRAWACH ZGODNY Z ZAŁOŻENIAMI LALKARZA Jak wielu ludzi podporządkowało się oprawcom i naukowym oszustom.

TO WSZYTKO TO NIESTETY NIE ŻART. ZJAWISKO TELEPATII JEST WRESZCIE W PEŁNI WYTŁUMACZONE I ZGODNE Z PRAWAMI FIZYKI, ABY TO ZROZUMIEĆ POTRZEBNY BYŁ JEDEN CZYNNIK, KTÓRY POMIJANO I PRZESTAŁO BYĆ TO TELEPATIĄ A STAŁO SIĘ CZYSTO FIZYCZNYM ZJAWISKIEM.

Najpierw klasyczne zrozumienie słowa telepatia i potoczne, a proszę mi wierzyć jest różnica. W pierwszej chwili wydaje się nam, iż rozumiemy o co chodzi, jednak po uważnym wczytaniu się w treść, zrozumiemy gdzie najczęściej popełnialiśmy błąd.

Telepatia - pozazmysłowe zjawisko - pozazmysłowy sposób komunikacji - metafizyczny sposób oddziaływań, to klasyka. Tu popełnialiśmy błędy w zrozumieniu ( mam na myśli zwykłych zjadaczy chleba ) pozazmysłowe w połączeniu z określeniem metafizyczne wprowadzało ten chaos, źle porządkowało słowo pozazmysłowe.

CO TO ZNACZY POZAZMYSŁOWE ?
Gro kojarzy to, z poza umysłowym, czyli pozbawionym jakiejkolwiek ingerencji w umysł człowieka W takim razie o co tu chodzi ?

Telepatia to pozazmysłowe, a nie poza umysłowe zjawisko.

Należy to wyjątkowo mocno podkreślić, dzieje się to w umyśle, a nie poza nim . Istnieją przebiegi elektryczne w mózgu odpowiadające za taki stan. To oznacza, że delikwent nie kłamie.
DALSZA CZĘŚĆ W INNYM ARTYKULE, DO KTÓREGO TEN TEKST JEST LINKIEM. JEST ON ZAMIENIONY NA PLIK Z OBRAZEM ( TEKST W POSTACI OBRAZU ). POCZĄTEK TAMTEGO ARTYKUŁU ( WYKŁADU ), KILKA PIERWSZYCH ZDAŃ TO KOŃCOWE ZDANIA TEGO TEKSTU. SUKCESYWNIE BĘDĘ POPRAWIAŁ I UZUPEŁNIAŁ TAMTO I JUŻ W POSTACI ZWYKŁEGO TEKSTU UMIESZCZAŁ NA STRONIE ( JEST TAM TROCHĘ BĘDÓW). NA TEJ WITRYNIE JEST PORUSZONY PROBLEM STEROWANIA LUDŹMI JAK LALKAMI I DOWODY NA TAKIE ZABAWY W WYDANIU OKREŚLONEJ GRUPY ZAWODOWEJ. JEDNAK JEST ONA ELEMENTEM WYKONAWCZYM LALKARZY.  GDYBY JEDNAK ZACZĘLI OPISYWAĆ PRAWDĘ TO NIE TYLKO ZNIKNĘŁABY FIKCJA I OBŁUDA Z PEWNEJ GAŁĘZI MEDYCYNY LECZ PODCIĘŁOBY TO SKRZYDŁA TYM KTÓRZY WYKORZYSTUJĄ ZJAWISKO W CELACH POLITYCZNYCH. TAK TU CHODZI O SPECJANOŚĆ MEDYCZNĄ. POZNAJĄC TREŚĆ ARTYKÓŁÓW ZORIENTUJEMY SIĘ W TYM KTO TO ZJAWOISKO ORÓCZ „MEDYKÓW” WYKORZYSTUJE I W JAKIM CELU. ZAPRASZAM ZWŁASZCZA DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PUBLIKACJĄ - BIEGŁA KRYSTYNA TARCZYŃSKA. TO TA SAMA PANI KTORA TWIERDZI IŻ KISZCZAK NIE PAMIETA ZBRODNI W KOPALNI WUJEK Z POWODÓW ZDROWOTNYCH – TEN TEKST TO LINK DO NIEGO.

Copyright (c)2014 tvp111 | Design by Sunlight webdesign