tvp111
PARANORMALNE - TELEPATIA. RODZIME STRONY - tvp11.pl - tvp111.vot.pl

PIORUNY BURZE NOWE HIPOTEZY DOTYCZĄCE ZJAWISKA

Burze, dużo o nich napisano, wiemy teoretycznie sporo na ich temat.

Okazuje się jednak, że jesteśmy jak raczkujące dziecko, które chce chodzić, jednak nie potrafi zachować równowagi.

Nie znamy również odpowiedzi na następujące pytania:
Skąd po rozładowaniu ( grzmocie ) te same cząsteczki pobierają energię.
 

Czy wiemy co to jest ciepło ?

Tak wiemy, jednak zwykli zjadacze chleba nie dokońca wiedzą czym ono jest, a ono wiąże się z burzami i nie mam tu na myśli temperatury jako czynnika powstawania burz, a to iż natura poradziła sobie w bezpośredniej zamianie energii ( studzenie ) na inny jej rodzaj. To jest majstersztyk natury Gdybyśmy to wykorzystali, to byłby majstersztyk ludzkości. My, aby ogrzać pomieszczenie dostarczamy energię
 i ona jest skumulowaną w pomieszczeniu. Chcemy schłodzić pomieszczenie, zamiast odebrać energię cieplną, zamienić na inny jej rodzaj, po raz kolejny dostarczamy energię,tak nie potrafimy jej zamienić, tylko transportujemy ją na zewnątrz.

Tu ukarze się artykuł, który w posty logiczny sposób spróbuje dać odpowiedz na pytanie JAK NATURA ZAMIENIA CIEPŁO NA INNY RODZAJ ENERGII ?                                   

Odpowie również na pytanie SKĄD PO ROZŁADOWANIU BIERZE SIĘ PONOWNIE ENERGIA ?

Użyłem sformułowana - spróbuje – bo mimo logiki tego wyjaśnienia, logiki podpartej istniejącymi prawami fizyki jest to na razie tylko hipotezą, ale jakże ciekawą hipotezą. Ona naprawdę w prosty logiczny sposób wyjaśnia działanie niewyjaśnionego. Problem był w tym, iż znamy wiele praw fizyki ale nikomu nie przyszło do głowy aby je podłączyć pod to zjawisko. Pomijano je, ignorowano, jak się okazuje są one wyjątkowo istotne, zwłaszcza jedno z nich. Zdaje się, iż jego zaistnienie spowoduje wyjaśnienie wielu, bardzo wielu zjawisk wiążących się z naturą i zjawiskami w przyrodzie. PROSZĘ DAĆ MI CHWILĘ CZASU NA PRZELANIE TEGO NA PAPIER ( umieszczenie tekstu na stronie ). PROSZĘ O CIERPLIWOŚĆ IRENEUSZ BORYCKI.

 


Copyright (c)2014 tvp111 | Design by Sunlight webdesign